Return Policy

 

شرکت ساخت افغان

www.afghansmade.com

hello@afghansmade.com

93(0) 706009494,  93(0)706009393

  <======= انتقال رایگان

اگر کیفیت دلخواه شما نبود پول پرداخت نکنید!

شرایط  گرداندن یا مستردی اجناس

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت های فروشگاه آنلاین ساخت افغان بوده است و فروشگاه آنلاین ساخت افغان در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسايلی روبرو شوند که در چنین موارد خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی اجناس ارائه شده در سایت انترنتی ساخت افغان تمامی محصولاتی که باید از نگاه فزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند(قالین ، صنایع دستی ، زیورات ، میوه خشک زعفران ) دارای گرانتی و سلامت فزیکی هستند.

موارد مهم:

1- اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فزیکی و ظاهری داشته باشد. آسیب یا ایراد فزیکی باید حد اکثر طی 24 ساعت از زمان دریافت جنس، به بخش خدمات مشتریان فروشگاه آنلاین ساخت افغان از طریق تلفن، ایمیل و یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود. لازم است کارتن وپوش اصلی  محصولات نگهداری شود و از دور انداختن آن جداً خودداری شود. چسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن اصلی اجناس  یا پاره کردن و مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

2- در صورت وجود مغایرت اجناس با جنس سفارش داده شده، باید مشتری قبل از دریافت جنس به بخش خدمات مشتریان  فروشگاه آنلاین ساخت افغان از طریق تلفن، ایمیل، مراجعه حضوری به تماس شده و یا تحویل دوباره جنس به کارمند فروشگاه آنلاین ساخت افغان در زمینه اقدام کند. اگر مغایرت، بدون استفاده از اجناس، قابل مشاهده است مثل رنگ یا مشخصات درج شده، باید جنس در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

3- پس از بررسی در خواست مشتریان توسط مسئولین بخش خدمات مشتریان ما، در صورت دارا بودن شرایط بازگشت، فروشگاه آنلاین ساخت افغان اجناس را با مشتری هماهنگ کرده و یا جنس استفاده شده را نظر به نوعیت و کتگوری اجناس دوباره به قیمت نازلتر بازخرید می نماید.

4- اجناس که در اثر تغییرات جوی صدمه دیده باشند.

5- کمبود یک جنس در بین اجناس سفارش داده شده توسط مشتری.

6- اجناس که تاریخ انقضاء‌ آن گذشته باشد.

7- عدم تطابق رنگ .

8- عدم تطابق سایز.

یادداشت: اگر مشتری متوجه میگردد که جنس یکی از موارد فوق در مورد اش صدق میکند میتواند جنس را رد کند وپرداخت را انجام ندهد در صورتیکه پرداخت از طریق حساب بانکی صورت گرفته باشد میتواند به بخش خدمات مشتریان فروشگاه آنلاین ساخت افغان تماس بگیرند. اگر مشتری نتواند موارد فوق را در جنس دریابد باید سند رسید را امضاء نموده وپرداخت نماید که بعد از آن از فروشگاه آنلاین ساخت افغان مسئولیتی در قبال جنس ندارد .

پالیسی برگشت

چگونه میتوانم مطمئن باشم که جنس برایم بی نقص انتقال داده خواهد شد؟

ساخت افغان جایگاه ویژۀ را بخاطری اعتماد شما قایل است ما بعضی مراحل را بخاطر اینکه جنس مطابق نیازمندی و خواست شما باشد در نظر گرفته ایم .

  • ما با عرضه کننده ها ارتباط نزدیک داریم و آنها فقط همان اجناس را که از طریق سایت انترنتی ما به آنها سفارش میدهیم به ما عرضه میکند .
  • برعلاوه بخش خدمات مشتریان فروشگاه آنلاین ساخت افغان قبل از تحویل دهی اجناس به مشتریان اش  اجناس سفارش داده شده را بررسی و کنترول  می نماید .
  • ما ارتباط نزدیک با مسئولین بخش تحویل دهی ما برقرار میکنیم تا در جریان حمل و نقل اجناس کدام اسیبی به اجناس وارد نگردد.

108total visits,1visits today